ANTALYA İL MEM ARGE

T3 VAKFI ve TEKNOFEST BİLGİLENDİRME SUNUMU

T3 VAKFI ve TEKNOFEST BİLGİLENDİRME SUNUMU

Müdürlüğümüz Uzaktan Eğitim Faaliyetleri kapsamında; ilimiz genelindeki tüm resmi/özel ilkokul, ortaokul, lise grubu yönetici ve öğretmenlerine yönelik, T3 Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi ve Vakıf MüdürüÖmer KÖKÇAM tarafından Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı (T3 Vakfı) ve TEKNOFEST Bilgilendirme Sunumu yapılmıştır. 

Seminerin koordinatörlüğü; İl Milli Eğitim Müdürlüğü ARGE Birimi TÜBİTAK Koordinatörü Veli KILIÇ tarafından yapılmıştır. 

Sunum; çevrim içi ortamda Müdürlüğümüz ZOOM ve YOUTUBE kanalları üzerinden eş zamanlı olarak canlı yayın ile gerçekleştirilmiştir. 

TEKNOFEST Bilgilendirme Sunumunu; ZOOM (300 kişilik) hesabımız üzerinden 300 kişi, YOUTUBE kanalımız üzerinden ise yaklaşık 400 kişi canlı takip etmiş, sunum yaklaşık 30 dakika sürmüştür. Sunum bitimine müteakip soru-cevap ve öğretmen görüşleri bölümüne geçilmiş, yaklaşık 30 dakika sürmüştür. Toplantı toplamda yaklaşık 1 saatte tamamlanmıştır. 

Seminer sonunda katılımcı öğretmenlerimiz Müdürlüğümüz ve T3 Vakfı Müdürü Ömer KÖKÇAM' a teşekkürlerini iletmişlerdir.

0 - 0 (242) 238 60 00 0 (242) 238 38 17 Dahili 131 / 163/193

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.