ANTALYA İL MEM ARGE

EĞİTİM ÇALIŞTAYI

EĞİTİM ÇALIŞTAYI

Antalya Valiliği himayelerinde, İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde 13 Ekim 2021 tarihinde gerçekleştirilecek olan Eğitim Çalıştayının amacı;

 Okulöncesi, ilkokul, ortaokul ve liselerimizde öğrenim gören öğrencilerimizin seviyelerine ve sosyo-kültürel yapılarına uygun, millî ve evrensel değerlerle bağdaşır nitelikte topluma yararlı bireyler olarak yetiştirilmesine katkı sağlayıcı çalışma stratejilerini oluşturmak,

 Antalya il genelinde eğitim öğretim alanında kalite ve niteliği arttırmak, 

Bu alanda yürütülen/yürütülmesi planlanan eğitim çalışmalarını değerlendirmek ve bu kapsamda eğitimde nitelik ve kaliteyi arttıracak faaliyetlerle ilgili süreci oluşturmaktır. Akademik başarı, değerler eğitimi, sosyal-kültürel-sportif ve sanatsal faaliyetler, rehberlik faaliyetleri, okul-toplum-aile ilişkisi çalıştayın temel konu başlıklarını oluşturmaktadır.

Çalıştay konu başlıklarına bağlı olarak oluşturulacak raporlar, kitap haline getirilerek tüm okullarımıza, ilgili birimlere ve kurumlara gönderilecektir. İl genelinde yürütülecek olan eğitimde nitelik ve kaliteyi arttırma faaliyetlerinde de destek amaçlı kullanılacaktır.

0 - 0 (242) 238 60 00 0 (242) 238 38 17 Dahili 131 / 163/193

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.